Alpha Cursus 2018

In september 2018 start er weer een Alpha cursus in Beekbergen.

Wat is de Alpha Cursus

De Alpha cursus biedt je de mogelijkheid om in 12 avonden en een weekend op een ontspannen manier (opnieuw) te ontdekken wat het christelijk geloof inhoudt. De cursus is laagdrempelig, gezellig, leerzaam en ook gewoon leuk. Als je besluit de cursus te gaan volgen, ben je niet de enige. Meer dan 24 miljoen mensen wereldwijd hebben de cursus gevolgd in kerken, scholen, studentenverenigingen en zelfs gevangenissen en vonden het de moeite waard. Vragen staat vrij op de Alpha cursus. Er alle ruimte om je vragen en gedachten te delen. Ook is er veel ruimte voor onderlinge ontmoeting.

Hoe ziet een avond eriuit?

We beginnen elke avond met een gezamenlijke maaltijd waarvoor wordt gezorgd. Daarna luister je naar een kort inspirerend verhaal over één van de onderwerpen. Vervolgens praat je met elkaar daarna door over dat onderwerp. Kortom: Je gaat samen met andere cursisten en de cursusleiders op zoek naar antwoorden op de (levens)vragen die al dan niet bewust bij jou en de anderen leven.

19.00 u.  warme maaltijd
20.00 u.  inleiding

20.20 u.  koffie
20.30 u.  onderling gesprek / uitwisseling over de stof en (jo)uw vragen
21.30 u.  weer naar huis

Kennismaken:

Donderdag 13 september kun je vrijblijvend kennis maken om te kijken of Alpha iets voor je is.

Locatie: ‘Het Hoogepad’, Papenbergweg 5, Beekbergen.

Aanmelden of informatie opvragen kan via:

Ginus Kort tel.: 06 24620537 ginuskort@hotmail.com 
Anne van der Wal tel.: 055 5763456 a.vijfhuizen@hccnet.nl
Ger van Leeuwen tel.: 055 3556712 gervanleeuwen@icloud.com
.

Meer info over de Alpha cursus in het algemeen op https://alpha-cursus.nl/

.

Meer informatie over het programma.