Collecte 12 september

Collecte Missionair Werk

12 september 2021

 

Collecteafkondiging

Op meer dan 150 plaatsen in Nederland wordt regelmatig Kliederkerk georganiseerd. Kliederkerk is een ideale plek voor gezinnen om samen op een creatieve manier de betekenis van Bijbel en geloof te ontdekken. Samen eten, samen kliederen en samen vieren zijn de hoofdingrediënten van deze niet-alledaagse vieringen. Het is een geweldige manier om gezinnen en kinderen die geen kerkelijke achtergrond hebben aan te spreken. Daarmee blijkt kliederkerk duidelijk in een brede behoefte te voorzien.

Geef in de collecte voor het missionair werk van de Protestantse Kerk en help mee om kliederkerk te laten groeien, zodat op meer plaatsen mensen van verschillende generaties samen creatief aan de slag gaan met bijbelverhalen. Van harte aanbevolen.