Collectedoel 16 mei 2021: Voedselbank

Collectedoel 16 mei 2021: Voedselbank (Apeldoorn)

Eten is een eerste levensbehoefte. Soms is echter een inkomen te laag om voldoende gezonde boodschappen te doen. De Voedselbank zorgt dat iedereen, met gevulde maag, verder kan. Als gevolg van de COVID-19 crisis hebben zich de laatste weken meer klanten bij de Voedselbank  gemeld. We willen iedereen volwaardige, voedzame pakketten kunnen aanbieden. Basisproducten zoals rijst en pasta moeten we soms zelf aanschaffen. Wilt u ons daarin helpen?  De voedselbanken in Nederland zorgen ervoor dat ruim 33.000 gezinnen een gezonde maaltijd op tafel kunnen zetten. In ons land wonen zo’n 1,3 miljoen mensen rond de armoedegrens. We bereiken dus nog geen vijf procent. Wij willen structureel 20% van de armsten in hun wekelijkse boodschappen voorzien. Daarbij zoeken we niet naar zomaar voedsel, maar gezonde voeding; we streven ernaar dat ons wekelijkse pakket van ongeveer 20 producten gevarieerd is en voldoet aan de richtlijnen van de schijf van vijf.


Maak uw gift over via NL05RABO0306001888 t.n.v. Diaconie PG Lieren o.v.v.  Voedselbank. 

Kijk voor meer informatie op www.voedselbank-apeldoorn.nl 
Helpt u mee om deze collecte tot een succes te maken?

Bedankt voor uw steun! Namens de diaconie,

Zwanette, Tineke, Rina, Hennita & Anja.