Collectedoel 24-7-2022

Collectedoel 24/7/2022: Diacone De Herberg in Apeldoorn 

De Herberg is al ruim veertig jaar een heel laagdrempelige ontmoetingsplek voor iedereen die behoefte heeft aan aandacht, gezelligheid, een gesprek met een kop koffie/thee, kop soep of een warme maaltijd. De Herberg is er voor de groep die zich thuis willen voelen. Thuis in de betekenis dat er meer is dan alleen de woning. De Herberg is een plek waar iemand even niks hoeft, geen verplichtingen. Mensen mogen hier echt zijn wie ze zijn. Onvoorwaardelijk. Er is veel te doen bij De Herberg. Activiteiten die wij al jaren bieden, en nieuwe activiteiten om ook andere bezoekers in De Herberg hun plek te mogen geven.  

Geef aan de collecte of maak uw gift over via NL05RABO0306001888 t.n.v. Diaconie PG Lieren o.v.v.  Diaconie De Herberg

Kijk voor meer informatie op www.deherberg-apeldoorn.nl. Helpt u mee om deze collecte tot een succes te maken?

Bedankt voor uw steun! Namens de Diaconie