Collectes tijdens de kerstdagen

25/12 Kinderen in de knel: Vluchtelingenkinderen in Griekenland
Een gammele tent. Extreme kou of juist de ondraaglijke hitte. Onveiligheid.
Gebrek aan schoon drinkwater, medicijnen, sanitaire voorzieningen. Maar misschien wel het ergst van alles: de uitzichtloosheid, het jarenlange, onzekere wachten. Dat is de realiteit waarin duizenden kinderen in Griekse
vluchtelingenkampen opgroeien. Wij gunnen hen een beter leven! Daarom komen we in actie. Doe mee! Geef licht aan vluchtelingenkinderen in Griekenland.


26/12 Diaconie eigen werk
De diaconie verzorgt in het kader van eigen werk onder meerdagboekjes, correspondentie met ons sponsorkind in Haïti, bemoedigingsacties, de Paas-en doopkaarsen, brood voor de viering van het Heilig Avondmaal, het 9e gemeente-uitje, aangepaste en ad hoc acties. Wilt u onze werkzaamheden ondersteunen? Uw gift kunt u overmaken op bankrekeningnummer van
Diaconie Prot. Gem. Lieren-Beekbergen, NL05RABO0306001888 o.v.v.
Diaconie eigen werk.

Hartelijk dank namens de Diaconie: Rina, Tineke,