Start nieuwe missionaire werkgroep.

 

Het gesprek na de bijzondere dienst eind november, waarbij een aantal gezinnen met kinderen waren uitgenodigd heeft een enthousiast “werkgroepje” opgeleverd. Het streven is om de kerkgemeente een fijne plek te laten blijven voor o.a. haar bestaande en nieuwe leden. Hoe blijven we een open, verwelkomende en actieve kerkgemeente? Welke mogelijkheden zijn er om nieuwe leden te werven? De coronatijd heeft laten zien hoe belangrijk het gebruik van digitale communicatiemiddelen is, denk aan onze website en digitale nieuwsbrieven. Hoe kunnen we hier effectiever gebruik van maken? Saskia, Gerda, Rina en Hennita hebben al diverse acties en plannen. Anne Jan is recent bij het werkgroepje aangeschoven. Heeft u vragen, ideeën of tips? Laat het ons weten en mail ons via diaconie@pknlieren.nl.

Hartelijke groet, Anne Jan, Gerda, Hennita, Rina & Saskia

 

Oproep: Werkgroep PR & Sociale Media

Kan jij ons versterken op het gebied van PR en het gebruik/inzet van Sociale Media? Kun je de huidige middelen effectiever maken? Wat gaat goed, wat kan beter? Zou je een korte training of cursus kunnen geven aan belangstellenden? Soms kunnen kleine, simpele tips en voorbeelden een groot verschil maken. We hebben je nodig en zien naar je uit. Wil je svp via diaconie@pknlieren.nl een berichtje sturen hoe we in contact met je kunnen komen?

Hartelijke groet, Anne Jan, Gerda, Hennita, Rina & Saskia